PROJEKTY PARTNERSKIE

 Niebawem będziemy obchodzić bardzo ważny dla nas dzień - "Dzień Polonii i Polaków za granicą"🤍❤️

Dzień, w którym wspólnie... Akademia Młody Husar, Polska Szkoła Amersfoort i Stichting Polandia... postanowiliśmy zorganizować coś bardzo wyjątkowego dla całej Polonii 🇵🇱 mieszkającej w królestwie Niderlandów 🇾🇪

Mimo, iż na codzień każdy z nas, organizatorów, działa w różnych obszarach życia Polskich obywateli zamieszkujących Niderlandy, to mimo to wierzymy, że razem możemy zrobić coś wielkiego i niezwykłego, co połączy całą Polonię w jednym miejscu, wzmacniając tym samym nasze poczucie polskości 🤍❤️


Zapraszamy wszystkie dzieci do rejestracji i udziału w zaplanowanych na ten dzień turniejach, a rodziców do wspólnej integracji i miłego spędzenia czasu. 


📆 Sobota - 20 kwietnia
⏰ Start - 9:30

Bądźcie z nami w tym dniu! 🤍❤️

 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Stichting Polandia 
Akademia Młody Husar 
Polska Szkoła Amersfoort

 Fundacja 'Polandia', jako jeden z patronów medialnych nadchodzącego wydarzenia, jakim będzie koncert Majki Jeżowskiej wraz z zespołem - Majka Jeżowska Band, zaprasza Wszystkich serdecznie w niezapomnianą podróż muzyczną, która rozbudzi waszą wyobraźnię i przywoła wspomnienia sprzed lat.

Koncert odbędzie się już 24 marca, o godz 15.00, w Theater Zuidplein w Rotterdam.

Na ten wyjątkowy dzień, pełen radości, tańca i niezapomnianych chwil zapraszamy całe rodziny. 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem biletów, zachęcamy do kontaktu z: impresariatartystyczny.feniks@gmail.com

Bilety wstępu dostępne są już na stronie internetowej Impresariatu Artystycznego FENIKS:

www.impresariatartystycznyfeniks.nl


Serdecznie zapraszamy!

Fundacja Polandia i Impresariat Artystyczny FENIKS Jak co roku, już od 23 lat, Forum Polskich Szkół w Holandii organizuje fantastyczny Festiwal Polskiej Poezji dla Dzieci, pod znaną nam wszystkim nazwą - "Wierszowisko". Tegoroczne wydarzenie odbędzie się już 17 marca 2024 w teatrze Mozaïek, w Wijchen.

 Z dumą Informujemy, iż Fundacja 'Polandia' została zaproszona przez organizatorów do wzięcia udziału w tegorocznym wydarzeniu dla dzieci - "Wierszowisko".

To dla nas ogromna przyjemność móc uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu polonijnym, na które również Was wszystkich serdecznie zapraszamy!

'Małych, dużych i kudłatych, pręgowanych i skrzydlatych, tych co skaczą i fruwają, tych co wiersze uwielbiają'.

Zapraszamy gorąco całe rodziny! 🤗

 

Fundacja PolandiaStichting 'Polandia' oraz biuro księgowe "Kamila Boekhouding & Advies" zapraszają wszystkich na Dni Otwarte Administracyjne "Wyzwania holenderskiej administracji". 

Do udziału w dniach otwartych, organizatorzy zapraszają zarówno osoby prywatne, jak również firmy (ZZP-er). 

Głównym celem dni otwartych, jest pomoc i doradztwo w zarządzaniu finansami ale przede wszystkim, profesjonalna informacja prawna, która zapewni Państwu zgodność ze wszystkimi przepisami, w różnych aspektach holenderskiego systemu finansowego. 

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa! 

Pozdrawiamy, 
Stichting Polandia 
Kamila Boekhouding & Advies 

 Informujemy, iż z dniem 20 listopada 2023, rozpoczynają się zajęcia z języka Niderlandzkiego - 'Holenderski przy Kawie'.

Począwszy od w/w daty, lekcje będą odbywać się w trybie cotygodniowym, w lokacji 'Ons Achterhuis', w Rouveen. 

Zajęcia językowe będą prowadzone przez ceftyfikowanego nauczyciela, autorkę książek do nauki języka Niderlandzkiego i zarazem tłumacza przysięgłego, Panią Aleksandrę Westerveen – Wojtysiak, właścicielkę "Taalbureau Accent/ nauka jezyka holenderskiego NT2, tłumaczenia".

Na naszych zajęciach - jak na pogaduchy przy kawie przystało - będziemy się uczyć słownictwa użytkowego, a nie podręcznikowego. Poznamy również kulturę językową, która jest nam niezbędna do możliwości otrzymania certyfikatu.
Ten wyjątkowo prosty i zarazem przyjemny tryb nauczania sprawi, że język obcy stanie się dla Was łatwiejszy i bez barier!

Więcej informacji, znajdziecie na naszej stronie FB! 

Pozdrawiamy,
Stichting Polandia
Taalbureau Accent

 


OFICJALNI PARTNERZY 

 

PATRONI FUNDACJI 


Stichting "Polandia", Staphorst / Overijssel / Nederland, Tel.: +31 639847152, KvK-nummer: 90880668, BTW nummer: NL865484399B01

E-mail: info@stichtingpolandia.com